zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 29 kwietnia 2025

Full of Hell wyda "Broken Sword, Rotten Shield"

29.04.2025 14:46  autor: Verghityax, źródło: profil Full of Hell na Facebooku

Full of Hell zapowiedział premierę studyjnej EP-ki, zatytułowanej "Broken Sword, Rotten Shield". Ukaże się ona 16 maja 2025 roku, pod egidą Closed Casket Activities. Jednocześnie zespół wypuścił singiel "Knight's Oath".

Na "Broken Sword, Rotten Shield" znajdzie się siedem kompozycji. Sesja nagraniowa miała miejsce w styczniu 2025 roku.

Lista utworów:

1. Broken Sword, Rotten Shield
2. From Dog's Mouth, a Blessing
3. Corpselight
4. Lament of All Things
5. Mirrorhelm
6. Knight's Oath
7. To Ruin and the World's Ending

Dyskografię Full of Hell zamyka "Coagulated Bliss", szósty longplay studyjny w dorobku grupy. Ukazał się on 26 kwietnia 2024 roku nakładem Closed Casket Activities. Na płycie znalazło się dwanaście kompozycji. Produkcją materiału zajął się Kevin Bernsten. W sesji nagraniowej gościnnie udział wzięli Ross Dolan z Immolation i Jacob Bannon z Converge. Za miksy odpowiada Taylor Young, mastering wykonał Nick Townsend.

Full of Hell powstał w 2009 roku i gra mieszankę death metalu, grindcore'a i powerviolence. W skład formacji weszli Spencer Hazard na gitarze, Dave Bland na perkusji, Dylan Walker na wokalu i Brandon Brown na basie. Rok później światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka kwartetu, zatytułowana "The Inevitable Fear of Existence".

Tagi: Full of Hell
Komentarze
Dodaj komentarz »