- Koncerty
- terminy koncertów
- galeria zdjęć
- relacje z koncertów
- Wieści
- wieści muzyczne
- kocioł
- dodaj wieść
- Płyty
- recenzje płyt
- zapowiedzi premier
- Wywiady
- wywiady
- Ogłoszenia
- ogłoszenia drobne
- dodaj ogłoszenie
- Zobacz
- wywiady
- forum
- linki
- rekomenduj muzykę
- korozja
- sondy - archiwum
- Redakcja
- o nas
- szukamy pomocników
- reklama
- polityka cookies
- kontakt
- Konto
- zaloguj się
- załóż konto
- po co?
Marduk na dwóch koncertach w Polsce
22.08.2010 16:58 autor:
Verghityax,
źródło: marduk.nu
1 i 2 września 2010 r. - w ramach trasy "The Great Northern War Tour 2010" - do Polski zawita blackmetalowa formacja Marduk. Szwedzi wystąpią najpierw w poznańskim klubie "Blue Note", zaś następnego dnia we wrocławskim "Madness". Wspomagać ich będą krajanie z zespołu Valkyrja.
Marduk, "United Titans Festival", Kraków 2010, fot. kriz
Początek koncertów zaplanowano na godzinę 20:00. Cena biletów w przedsprzedaży wynosi w obu przypadkach 50 zł.
Po raz ostatni Marduk odwiedził nasz kraj 22 maja 2010 r. w ramach "United Titans Festival 2010", kiedy to dzielili scenę z Deicide, Pestilence i Death Angel.
Komentarze
Dodaj komentarz »
O żesz,
CozzY (gość, IP: 77.252.233.*), 2010-08-23 11:34:32
| odpowiedz | zgłoś
... koncert metalowej kapeli w Poznaniu!?! Niemożliwe!!! Jeśli nie wcisną tam jako support Arki Noego to będzie cud. Marduk mnie jakoś specjalnie nie łechce, ale na bezrybiu i rak ryba :)
spox
Super, byłem na ich koncercie w Rzeszowie w zeszłym roku Marduk po prostu zabija
zUo
no to teraz pewnie tru metalowcy juz stoją przed lustrem robiąc sobie odjechane corpse painting i niecierpliwie zacierają kopytkami na koncert.
re: zUo

No co, no, przecież nawet będąc mega - malkontentem nie sposób dostrzec jak zajebisty to jest zespół. Za tą cenę w dodatku, jedziemy obowiązkowo. Jak dla mnie mogą grać u nas codziennie, szczególnie z takim Mardukowaniem / Funeralmistowaniem jak na dwóch ostatnich materiałach. Poza tym wiedzą, że Polska to kraj rolniczy (hehehe), a bożek w ich nazwie tradycyjnie łaził z narzędziami typu łopata i motyka. Wszystko gra. My chłopy z Mazur mówimy więc:
\m/o,o\m/ \m/o,o\m/
Hail Morgan, Hail Morti, Hail Marduk!!!
\m/o,o\m/ \m/o,o\m/
Hail Morgan, Hail Morti, Hail Marduk!!!
Zobacz także
Marduk zagra w Świdnicy (30.12.2024)
Marduk wróci do Polski w 2024 roku (4.06.2024)
Marduk na czterech koncertach w Polsce (31.12.2023)
Marduk wypuścił wideo do "Shovel Beats Sceptre" (19.08.2023)
"Shovel Beats Sceptre" Marduka do odsłuchu (5.08.2023)
Najchętniej czytane wieści
Dodaj wieść
Wiesz o czymś ciekawym ze świata rocka i metalu? Chcesz pisać wieści dla
rockmetal.pl? Kliknij:
Dodaj wieść »
Wszelkie prawa zastrzeżone, © 1996-2025 rockmetal.pl